Echo Investment - Galeria Echo

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 29 stycznia 2012, o 20:12

Za to obudowali płytami punkt obsługi klienta.Z tego co mówiła mi pracownica Tesco to przebudowa ma potrwać do marca.
...stryjeczny mąż szwagra mojego drugiego męża...

Awatar użytkownika
Jezpir
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1130
Rejestracja: 7 sierpnia 2007, o 14:24
Lokalizacja: Kielce, KSM Nord

Post autor: Jezpir » 2 lutego 2012, o 14:42

Czy nie należy założyć (jak dla inwestycji drogowych) zakładki " inwestycje zrealizowane" i poprzenosić tam realizacje po odbiorze?
Jeżpir

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 lutego 2012, o 14:47

Jest to dobra sugestia! :wink:

Awatar użytkownika
GooDek_238
Posty: 329
Rejestracja: 13 stycznia 2011, o 18:55
Lokalizacja: Kielce

Post autor: GooDek_238 » 2 marca 2012, o 06:45

W Galerii zamontowano duże ekrany LCD.

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 2 marca 2012, o 09:30

Sebastian pisze:Zdemontowali szyldy Tesco od strony Świętokrzyskiej.Pewnie teraz pojawi się Tesco extra,w związku z dynamicznym rozwojem tej sieci w naszym kraju.Mam nadzieje,że nowe reklamy będą w pełni świeciły,bo ostatnimi czasy coraz marniej z nimi było :)
a może to bedą szyldy GE?

na poziomie 0 w pobliżu kinoplexu pojawiło sie stanowisko w którym jest/ma być informacja ale nie wiem czym juz działa

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 20 marca 2012, o 12:32

boogie pisze:a może to bedą szyldy GE?...
Wydaje mi się,że jednak Tesco Extra,bo na mieście pojawiły się billboardy z informacją o otwarciu tego sklepu w GE 29 marca :)
...stryjeczny mąż szwagra mojego drugiego męża...

Awatar użytkownika
andrzeej
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1786
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:34
Lokalizacja: KOM

Post autor: andrzeej » 27 marca 2012, o 21:06

Montują nowe "neony", jeszcze nie podłączone oświetlenie i brakuje jakby literek :D :

Obrazek

Awatar użytkownika
tomasz2719
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 867
Rejestracja: 8 marca 2008, o 00:19
Lokalizacja: Kielce

Post autor: tomasz2719 » 27 marca 2012, o 21:36

Widziałem dziś nowy znak (tablicę) na al. Solidarności kierujący na GE oraz Tesco extra.

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 28 marca 2012, o 14:25

Tesco extra - to tak że niby w odróżnieniu od supermarketów-blaszaków Tesco :twisted:
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

leonard
Posty: 38
Rejestracja: 3 maja 2010, o 14:32
Lokalizacja: Kielce

Reklama ledowa

Post autor: leonard » 21 kwietnia 2012, o 23:33

Zastanawiam sie czemu GE wyłącza oswietlenie rotundy po 22 chyba troche za wczesnie dużo ludzi przejeżdza koło GE i to z innych miast i wtedy tylko widać neony a nie swieci sie cała rotunda jest to paskudne gdyż z daleka wygląda jak bryła wegla .Może oszczedzają na tej iluminacji ale to przesada gdyż projektant w ten sposób chciał uatrakcyjnić obiekt.A może galeria pada bo tak zazwyczaj sie zaczyna.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 22 kwietnia 2012, o 08:56

Oświetlenie rotundy w godzinach nocnych było wyłączane od pierwszych dni działania GE także raczej nic nie pada ;)

Awatar użytkownika
andrzeej
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1786
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:34
Lokalizacja: KOM

Post autor: andrzeej » 22 kwietnia 2012, o 13:09

Poza tym to jest chyba oświetlenie led-owe, które zużywa baaaardzo mało energii.

Trojanek
Posty: 223
Rejestracja: 31 lipca 2009, o 22:06
Lokalizacja: CK

Post autor: Trojanek » 22 kwietnia 2012, o 16:49

ice pisze:Oświetlenie rotundy w godzinach nocnych było wyłączane od pierwszych dni działania GE także raczej nic nie pada ;)
Jedno nie wyklucza drugiego :).

leonard
Posty: 38
Rejestracja: 3 maja 2010, o 14:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: leonard » 22 kwietnia 2012, o 16:55

Ja wieczorem i to grubo po 23 wracam ze swojej działki i zawsze rotunda sie swieciła tymbardziej ,że koszt oswietlenia ledowego jest niewielki w porównaniu do oswietlenia żarowego.Wczoraj o 21,50 oswietlenie nie działało wiec dziwi mnie dla kogo jest to robione ,w dzien nie swieci sie ,zmierzych zapada dosc pózno tak wiec swiecą około kilku godzin.Dla porównania podam,że oswietlenie ledowe stadionu w Warszawie ma zastosowanych 14 razy wiecej diod niż GE i tam sie swieci całą noc od zmierzchu do switu,Wyłączanie o godzinie 22 to lekka przesada gdyż czynne jest jeszcze Tesco.

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 11 czerwca 2012, o 16:22

Galeria Echo wspiera reprezentację. Elewacja biało-czerwona

W związku z Euro 2012, elewacja Galerii Echo w Kielcach zaczęła się mienić w biało-czerwonych barwach. Podobne rozwiązanie zastosowano m.in. na stadionie w Poznaniu.

Elewacja Galerii Echo została wyposażona w pół tysiąca lamp LED, które są w stanie emitować skalę ponad 16 milionów kolorów. Biało-czerwone barwy pojawią się na niej nie tylko w związku z Euro 2012, ale również podczas innych ważnych spotkań sportowych oraz wydarzeń związanych z życiem Kielc i Polski.

:arrow: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262, ... rwona.html
===============================================
Galeria Echo zmienia wieczorem barwy!

Tęczowe oświetlenie kieleckiej Galerii Echo zmieni się wieczorem. Pokażemy jak będzie wyglądać.
Wraz z oficjalnym rozpoczęciem EURO 2012 elewacja jednego z największych obiektów handlowo – rozrywkowych w Polsce zaczęła się mienić w naszych barwach narodowych. Wieczorem Galerię Echo w Kielcach można będzie oglądać w nowej iluminacji.
Z podobną formą nietypowej i bardzo widowiskowej akcji kielczanie spotkali się w trakcie walki zespołów Vive Targi Kielce i Wisły Płock o mistrzostwo Polski w maju bieżącego roku. Zarówno kibice żółto–niebieskich, jak i klienci Galerii Echo przyjęli tę inicjatywę z wielkim entuzjazmem – na fan page’ach obu instytucji pojawiło się kilkaset „lajków” i komentarzy.

Eliptyczna elewacja Galerii Echo została wyposażona w ponad 500 lamp LED które są w stanie wyemitować skalę ponad 16 milionów kolorów.

W ten sposób Galeria Echo będzie częściej przypominać o ważnych dla kraju, miasta, regionu i samego obiektu wydarzeniach.

:arrow: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... orem-barwy

ODPOWIEDZ