Zmiana planów inwestycyjnych przy Klonowej???

Zmiany w projektach inwestycji, info o niezrealizowanych projektach i subiektywna ocena przedstawionych koncepcji.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 19 października 2005, o 16:05

Być może wcale tutaj nie był ? :lol:

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 19 października 2005, o 16:14

dobrze,ze takich jest coraz mniej :)

Gość

Post autor: Gość » 19 października 2005, o 19:40

napisałem że wiekszości developerów nie stać to nie znaczy wszystkich!

Mehowa podałes najbogatszego Echo który akurat w Kielcach nic nie buduje (sory domki w bilczy hehe) wiec traktuje to poprostu jako odwet za to ze napisałem ze Kielce to dziura

Ale bronicie rodzinnego miasta godne podziwu.

A mówiąc konkretnie developer to nie koleś inwestujacy w hotele szczególnie w Kielcach i dalej się bede upierał ze 4 czy 5cio* hotel to nie jest inwestycja na którą stać kieleckich developerów. Niech kierownik targów sam ten hotel wybuduje moze wy mu pomozecie skoro to taki świetny biznes

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 19 października 2005, o 19:51

czemu kamuflażujesz się jako gość? 8) Szczerze mówiąc postawiłbym w Kielcach hotel **** gdybym miał za co i raczej nie bałbym się o dochodowość. Tylko ciężko jest na ulicy spotkać 100 mln PLN :?
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

!!bart

Post autor: !!bart » 19 października 2005, o 20:08

No dokładnie 100 baniek na ulicy nie znajdziesz nawet na odnowionej sienkiewce.

Ja sie ciesze ze bedzie pierwszy w kielcach squash
i tym optymistycznym akcentem zakończę dalszą polemikę

pozdrawiam bart

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 20 października 2005, o 08:38

A gdzie bedzie pierwszy w Kielcach squash?

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 20 października 2005, o 16:18

Miasta mniejsze od Kielc mają hotele czterogwiazdkowe np. Włocławek czy Opole.
Myślę, że goście targowi wystarczjąco zapewnią wypełnienie w takim hotelu.
Budowa stadionu czy hali sportowej. Może w Kielcach będzie grać reprezentacja Polski w piłkę nożną czy ręczną. Korona czy Vive w europejskich pucharach.

Do Kielc przyjedzie Real Madryt i gdzie będą nocować?! :D

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 20 października 2005, o 16:24

Wg mnie to koniecznosc...nie wiem,ale moze warto wziac przyklad z Lodzi, ktora uchwalila ulgi inwestycyjne dla inwestorow, ktorzy wybuduja **** lub ***** gwiazdkowe hotele. Bo wzsyscy się pakują w ***,a tu jest koniecznosc budowy lepszej klasy.

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Hotel

Post autor: halny » 20 października 2005, o 20:20

Wielki przeciwnik hotelu **** jest strasznie roztrzęsiony raz prezentuje się jako Bart, potem jako Gość a ponownie jako !!Bart Być może następnym razem podpisze się jako *** ? Może boi się konkurencji czterech **** :lol: Jeśli chodzi o Echo to do wiadomości Barta /?/ dodam, że Galeria przy Swietokrzyskiej oraz nowy obiekt który będzie na Ślichowicach to także ich inwestycje. Jak się o czymś pisze to wcześniej należy się zastanowić zanim wyskoczy się z jakiejś dziury :!:
Ostatnio zmieniony 21 października 2005, o 19:24 przez halny, łącznie zmieniany 1 raz.

anty halny;)

Post autor: anty halny;) » 20 października 2005, o 21:43

ta galeria echo to ich inwestycja :shock: dzięki bo niewiedziałem buduja tez hotel na rondzie?. a jakbys był w stanie zrozumieć o co mi chodzi to byś nie pisał ze jestem przeciwnikiem 4 czy 5 * napisałem ze większości kieleckich developerów nie stać na budowe hoteli**** a przykład echa nijak sie ma do reszty bo to wielka firma notowana na giełdzie i porównywanie firmy z tej półki do reszty jest bez sensu ale ok jesli uwazasz ze możliwosci np. bechera, sa takie jak echa to ty chyba wyskoczyłeś z dziury. Takie hotele to sieci a nie kolesie którzy stwierdzili ze sobie 5* postawia. Ale jak jesteś taki mądry i wszystko wiesz to moze niedługo sobie taki postawisz i tego ci zycze.

pozdrawiam bart

!!bart

Post autor: !!bart » 20 października 2005, o 22:03

A tak wogóle to developerzy mniejsi czy więksi nie zajmuja się investowaniem w hotele ewentualnie mogą hotel wybudować na zamówienie sieci hotelarskiej tak jak w przypadku qubusa na rondzie budowanego przez echo ale to jest qubus a echo pełni rolę firmy budowlanej hotelarze prowadzą hotele a developerzy buduja to na co jest zapotrzebowanie lub to co im ktoś zleci. I poza echem raczej nikt z mniejszych kieleckich developerów nie dostanie zlecenia na 4 czy 5* bo to jest inna liga poprostu :idea:

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 21 października 2005, o 16:45

Bart , gdzie ten squash? Chętnie bym zagrał !

!!bart

Post autor: !!bart » 21 października 2005, o 18:01

NO W tym apartamentowcu mają być podobno dwa korty squash

To za jakis rok albo półtora zagrasz ja tez sie wybieram :D

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

cdn

Post autor: halny » 21 października 2005, o 19:22

!!bart pisze:A tak wogóle to developerzy mniejsi czy więksi nie zajmuja się investowaniem w hotele ewentualnie mogą hotel wybudować na zamówienie sieci hotelarskiej tak jak w przypadku qubusa na rondzie budowanego przez echo ale to jest qubus a echo pełni rolę firmy budowlanej hotelarze prowadzą hotele a developerzy buduja to na co jest zapotrzebowanie lub to co im ktoś zleci. I poza echem raczej nikt z mniejszych kieleckich developerów nie dostanie zlecenia na 4 czy 5* bo to jest inna liga poprostu :idea:
Nie trzymają się twoje wypowiedzi tzw. kupy :lol: Skoro jesteś na forum Inwestycje w Kielcach to poczytaj sobie tekst Autora na temat hotelu Qubus - JEST TAM WSZYSTKO W TEMACIE --/ developerzy nie budują tylko firmy budowlane , developerzy kupóją tereny i inwestują kaskę w budowę a póżniej sprzedają lokale lub wynajmują powierzchnię i finał w tym temacie :)

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 29 grudnia 2005, o 15:47

Prace przy Centrum Relax dobiegają końca. Elewacja już wykończona i (o dziwo!) wszystko zgodnie z projektem :) . Kolorystyka i wykończenia zgadzają się z projektem w najdrobniejszych szczegółach :) . Na kiedy planowane jest otwarcie obiektu? Zauważyłem, ze wiszą tam już jakieś reklamy, ale ciemno było i nie widziałem szczegółów :) .

ODPOWIEDZ