Citipark - D&J Technology Poland

Zmiany w projektach inwestycji, info o niezrealizowanych projektach i subiektywna ocena przedstawionych koncepcji.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 6 marca 2008, o 22:51

Autor pisze:Ja mam bardzo duzo zdjec tego budynku 8)
O widzisz :) To wybierz przy okazji co fajniejsze :!:
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 6 marca 2008, o 23:06

RZ pisze:Zgapiłem się i przed wyburzeniem nie porobiłem (oprócz poniższego, na którym w sumie niewiele widać) zdjęć przychodni na Paderewskiego (...) Może macie jakieś inne? To był ładny budynek i jak patrzę na WiochaPark (zgrabne określenie Charona :) ) to coraz bardziej go żałuję...
Coś się znajdzie (co prawda tuż przed wyburzeniem, wcześniej nie uznałem tego obiektu za szczególnie interesujący):

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

... i podczas wyburzania:
Obrazek Obrazek

...a WiochaPark bym nie demonizował. Nie jest to może szczyt elegancji, ale przychodnia nie była moim zdaniem rewelacyjna. Citipark położyło tak naprawdę wykończenie, bo bryła nawiązująca do modernizmu jest w porządku.

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 6 marca 2008, o 23:22

Dzięki.
Przychodnia od strony skweru to był naprawdę elegancki socrealizm :) Gorzej od strony wejścia.
A WiochyParku znieść po prostu nie potrafię... Owszem, gdyby wymienili okna i obłożyli czymś sensownym elewację, to by może nabrało jakiegoś wyglądu, ale przecież nie ma na to szans...
Wokół stoją najlepsze w Kielcach modernistyczne budynki z lat 30-tych i dla mnie nie ma porównania...
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 7 marca 2008, o 04:38

przedew szystkim kolory średnie, wyjazdu z garażu nie chcę oceniąc zbyt negatywnie ale dowoziłem tam osobiśćie busem blaszakiem materiały do remontu---katastrofa,,, cały łuk na wyjeżdzie porysowany przez auta!!! jak ktoś dużo jeździl busem to się wyrobi :lol: niestety na dystansie garaż podziemny jest ok czyli ocena 2 sorry 8) lokalizacja superos!!!!!

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 7 marca 2008, o 04:49

RZ pisze:Dzięki.
Przychodnia od strony skweru to był naprawdę elegancki socrealizm :) Gorzej od strony wejścia.
A WiochyParku znieść po prostu nie potrafię... Owszem, gdyby wymienili okna i obłożyli czymś sensownym elewację, to by może nabrało jakiegoś wyglądu, ale przecież nie ma na to szans...
Wokół stoją najlepsze w Kielcach sub-modernistyczne budynki z lat 50-tych i dla mnie nie ma porównania...
wystarzczy ciepły kolor firmowej elewacji skoro nie ma szans być rewolucją powiniwn jak najpłyniej wpisać się w wygląd sąsiedniej architektury :lol:

ODPOWIEDZ