Citipark - D&J Technology Poland

Zmiany w projektach inwestycji, info o niezrealizowanych projektach i subiektywna ocena przedstawionych koncepcji.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Citipark - D&J Technology Poland

Post autor: Autor » 16 listopada 2005, o 19:46

Na początek projekty Citiparku. Zapraszam do dyskusji.
PROJEKTY B&B ARCH STUDIO
Obrazek
Obrazek

PROJEKTY J. ĆWIERTAK
Obrazek
Obrazek

PROJEKTY J. ĆWIERTAK - REALIZACJA
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2005, o 22:49 przez Autor, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Post autor: Gość » 16 listopada 2005, o 21:04

Ewolucja tego projektu swiadczy o checi zmaksylizowania powierzchni biurowej kosztem jakosci materiałów i ambitnoscia projektu (wszystko oczywiscie w grniacach podobnego budzetu). Nie chce byc tutaj kompletnym malkontentem - realizowany projekt podoba mi sie jak najbardziej, kolejna cegiełka w kierunku wypełnienia pierzei Padarewskiego, ale widzac potencjalne projekty... Pierwszy jest najciekawszy. Surowy, wielkie oszklone powierzchnie, cegła (niestety rzadko stosowany materiał w nowych inwestycjach w Polsce:( )

W obecnym drazni mnie ubóstwiana pastelowa tecza kolorów i jezeli mnie oczy nie myla obrzydliwe okna platikowe w beszczelnym białym kolorze połączone z ciemna elewacja. To sie nazwywa gustisch i glamour
:lol:

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 16 listopada 2005, o 21:08

Mnie zdecydowanie najbardziej podoba sie pierwszy projekt, a trzeci denerwuje mnie dokladnie tym samym...jak mozna wstawiac tandetne,biale plastiki w takim obieckie? przeciez jest cala gama kolorow. Coz...to jedynie zle swiadczy o projektancie tego obiektu! Natomiast drugi jest calkiem przyzwoity, gdyby w ten sam sposob go powiekszono to byloby ok.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 17 listopada 2005, o 19:31

Może się nie znam :wink: , ale moje zdanie jest zupełnie inne - co następny projekt to lepszy. Widać z gustami się nie dyskutuje :lol:
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 17 listopada 2005, o 20:53

Mam podobne zdanie :) / la priwate ! /

stefan

Post autor: stefan » 17 listopada 2005, o 21:55

Dla mnie to banalne wykorzystanie do maximum powierzchni działki... Miejsce jest świetne - mogło być tam coś zdecydowanie lepszego... Ale z drugiej strony nie razi.
Drugi z kolei projekt jest ciekawy, ale raczej nie bardzo pasował do okolicznej b. dobrej modernistycznej zabudowy z lat 30-tych.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 listopada 2005, o 22:17

zdecydowanie najbardziej raza mnie biale plastiki...

ice

Post autor: ice » 21 listopada 2005, o 10:33

No niezla ewolucja, tylko szkoda ze wsteczna :/

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 22 listopada 2005, o 22:22

Może inwestor ten pierwszy projekt wykorzysta w innym miejscu i nas pogodzi :lol:

tom

Post autor: tom » 23 grudnia 2005, o 21:23

Wg mnie ostatni projekt najlepszy i najbardziej pasuje.

Awatar użytkownika
argos
Posty: 112
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:09
Lokalizacja: z Kielc

Post autor: argos » 25 kwietnia 2006, o 16:57

moze i najlepszy ale wykonanie pozostawia wiele do zyczenia :|
Rappers I monkey flip em with the funky rhythm I be kickin, musician, inflictin composition...

muk

citi-park

Post autor: muk » 14 czerwca 2006, o 09:29

Moim zdaniem budowa ''City-Park'' to duża inwestycja dla kielczan.Oczywiście dobrze to zrobi dla kieleckiego rynku,a także pojawią się duże korki na przedmięściach paderewskiego,parking który będzie pod city-parkiem oczywiście na pewną część osób i samochodów wystarczy ,ale nie dla wszyskich.[/b]

hmm

Post autor: hmm » 7 lipca 2006, o 22:00

szkoda, że tak sie różni od projektu z wizualizacji (na marginesie to jakość wizualizacji "ćwiertak"- deklasuje ta pierwsza choc budynek tez ciekawy)

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 6 marca 2008, o 21:56

Zgapiłem się i przed wyburzeniem nie porobiłem (oprócz poniższego, na którym w sumie niewiele widać) zdjęć przychodni na Paderewskiego

Obrazek

Może macie jakieś inne? To był ładny budynek i jak patrzę na WiochaPark (zgrabne określenie Charona :) ) to coraz bardziej go żałuję...
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 marca 2008, o 22:42

Ja mam bardzo duzo zdjec tego budynku 8)

ODPOWIEDZ