ALDI

Zmiany w projektach inwestycji, info o niezrealizowanych projektach i subiektywna ocena przedstawionych koncepcji.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 23 lutego 2009, o 00:17

Moze sprawdzcie na tablicy informacyjnej, o ile juz jest.

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 23 lutego 2009, o 01:30

Puls Biznesu pisze:The presence will grow fast. According to recruitment ads published by Aldi recently, the company will soon be present nationwide. The company is looking for German-speaking candidates to manage the regions of Kielce, Wroclaw, Radom, Opole, Lodz and Poznan.
Poradnik Handlowca pisze:Aldi ma zamiar uruchomić w Polsce m.in. w Łodzi, Wrocławiu, Kielcach, Jarocinie. Niemiecka sieć cały czas poszukuje nowych działek spełniających określone wymogi (powierzchnia ok. 6 tys.m2 z możliwością wybudowania parkingu na 100 miejsc postojowych), a także dostawców i pracowników, którym oferuje szkolenia w Niemczech.
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

dejmienRM

Post autor: dejmienRM » 23 lutego 2009, o 14:19

Wiecie co? U nas w Radomiu powstały 3 te markety.... Żadna rewelacja. Cenu niczym nie odbiegają od tych w Lidlu czy Biedronce. Co prawda mają kilka dobrych i tanich produktów ale ogólnie to nie jest nawet inwestycja.... tylko postawiony klocek prawie w samym centrum miasta.... ehhh szkoda słów.

Ziarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1653
Rejestracja: 20 lutego 2008, o 20:16
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Ziarek » 23 lutego 2009, o 14:23

Jak dla mnie to też żadna rewelacja, raz byłem w Skarżysku, ale co innego moja mam tak się zachwyca że dobry, ze tani i przegląda ofertę na aldi.pl i jak jest w Skarżysku to tam właśnie idzie robić zakupy, ja już wolę iść do Lidla czy Biedronki, dobre i nie drogi rzeczy.

dejmienRM

Post autor: dejmienRM » 23 lutego 2009, o 14:30

CO najlepsze jest to że ten "Aldi" zabrał choć kawałek jednego z najlepszych terenów w mieście (Róg Kościuszki i 1905go roku oraz Obok ronda Kotlarza) ... jak jadę tamtędy autobusem to serio aż się płakać chce ....

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 16 lipca 2009, o 12:02

"Rz": Wielka klapa Aldiego w Polsce

Miała być wielka ekspansja, a jest skromna obecność. Po roku działalności największa na świecie sieć tanich marketów ma w Polsce zaledwie 20 sklepów

Aldi działa w Polsce od lutego 2008 r. Firma nie udziela żadnych informacji na temat swojej działalności. Nie ujawnia nawet ile ma sklepów. "Rzeczpospolita" policzyła, że niemiecka sieć otworzyła do tej pory 20 placówek. - Tempo rozwoju jest dalekie od oczekiwań, zwłaszcza, że wejście do Polski traktowano jak rzucenie rękawicy liderowi sektora - Biedronce - pisze "Rzeczpospolita".

- Być może model biznesowy przeniesiony z rynku niemieckiego się nie sprawdza. Przyczyną nie jest z pewnością nasycenie rynku - miejsce na kolejne sklepy jest, bo konkurencja ciągle je otwiera - mówi Krzysztof Badowski, partner zarządzający firmy doradczej Berger Strategy Consultants.

- Z powodu recesji w Niemczech mogło się okazać, że nikt nie chce pompować kolejnych środków na inwestycje w Polsce, zwłaszcza w obecnej sytuacji rynkowej - mówi Agnieszka Górnicka, prezes firmy doradczej Inquiry.

Dla porównania Biedronka - największa, należąca do portugalskiego inwestora sieć dyskontowa w Polsce miała na koniec ubiegłego roku 1124 sklepy.
:arrow: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... olsce.html
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

ODPOWIEDZ