MPK --- Jak oceniacie obecną sytuację?

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel

Kto ma racje?

Czas głosowania minął 24 sierpnia 2007, o 17:16

Strajk to skandal !
17
89%
Jestem z załogą MPK.
1
5%
Nie mam zdania.
1
5%
 
Liczba głosów: 19

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

MPK --- Jak oceniacie obecną sytuację?

Post autor: halny » 14 sierpnia 2007, o 17:16

Brak komunikacji zbiorowej .Trudna sytuacja dla wielu kielczan . Kto ma racje? Ankieta dziesięciodniowa.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Re: MZK --- Jak oceniacie obecną sytuację?

Post autor: Autor » 14 sierpnia 2007, o 17:39

halny pisze:Kto ma racje?
W zadnym wypadku Latosinski.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 14 sierpnia 2007, o 20:37

Każdy pewnie ma troszkę racji, ale strajk to rzeczywiście skandal. Takie rzeczy powinno się załatwiać przy "stoliku". Prezes Veolii jasno powiedział, że siądzie do rozmów jak MPK oficjalnie wygra przetarg a jak wiemy musi minąć jakiś czas, by decyzja się uprawomocniła. Niestety nasz milusiński Latosiński wie wszystko najlepiej...

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 14 sierpnia 2007, o 20:45

SKANDAL< SKANDAL< SKANDAL!!!! Oni są niepoważni ilu ludzi dziś i jeszcze pewnie przez parę dni nie dotrze na czas do pracy lub wcale! np. ja dobrze że wczoraj wróciłem z wakacji i przejechałem sie ostatnim 34 w MPK bo na pewno rozwalą to dziadostwo i dobrze przyjdzie prywaciarz i będzie normalnie! a doliczając do kary 1,5 mln zł trzeba jeszcze te za reklamy na autobusach i w nich bo są terminowe i dla pasażerów którzy ich dziś nie zobaczyli a tam na pewno są jakieś kary za nie dotrzymanie umowy. Już są skończeni martwi mnie tylko to jak ja i tysiące ludzi dostaniemy sie do pracy!! :evil:
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

ODPOWIEDZ