Lokalizacja Lotniska Kielce - ankieta

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel

Gdzie powinno byc zlokalizowane Lotnisko Kielce?

Czas głosowania minął 15 lutego 2006, o 19:46

Morawica
4
20%
Rykoszyn
16
80%
 
Liczba głosów: 20

BARTEK-12

Post autor: BARTEK-12 » 6 lutego 2006, o 19:29

LEPIEJ glosowac na rykoszyn rykoszyn wydaje sie dobrą miejscowościom

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 6 lutego 2006, o 19:29

msz1 pisze:Tak naprawdę jest mi wszystko jedno gdzie lotnisko będzie byle by powstało.
Mnie rowniez... chociaz akurat lokalizacja lotniska w Rykoszynie po odpadnieciu Miedzianej Gory wydaje mi sie lepsza...

Ale chyba lepiej poznac nastroje panujace wsrod ludzi, ktorych laczy wspolna pasja nieprawdaz :?:
cochi

BARTEK-12

Post autor: BARTEK-12 » 6 lutego 2006, o 19:33

bardzo dobrze ze prawie wszyscy glosuja na rykoszyn 8) 8) rykoszyn prowadzi 8 do 3 :)

Gość

Post autor: Gość » 6 lutego 2006, o 19:33

Kubio pisze:
msz1 pisze:Tak naprawdę jest mi wszystko jedno gdzie lotnisko będzie byle by powstało.
Mnie rowniez... chociaz akurat lokalizacja lotniska w Rykoszynie po odpadnieciu Miedzianej Gory wydaje mi sie lepsza...

Ale chyba lepiej poznac nastroje panujace wsrod ludzi, ktorych laczy wspolna pasja nieprawdaz :?:
8)

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 6 lutego 2006, o 19:48

Anonymous pisze:
Kubio pisze:
msz1 pisze:Tak naprawdę jest mi wszystko jedno gdzie lotnisko będzie byle by powstało.
Mnie rowniez... chociaz akurat lokalizacja lotniska w Rykoszynie po odpadnieciu Miedzianej Gory wydaje mi sie lepsza...

Ale chyba lepiej poznac nastroje panujace wsrod ludzi, ktorych laczy wspolna pasja nieprawdaz :?:
8)
8) 8)
cochi

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 lutego 2006, o 20:07

Kubio pisze:[...] cukierkow za oddanie glosow niestety nie bedzie, ale za to kar tez nieprzewidujemy :lol:
Ja moge ufundowac troche cukierków 8) ale odbior tylko osobisty albo za pobraniem :]

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 6 lutego 2006, o 20:53

Ciesze się że zaproponowana ankieta chwyciła :D i tyle głosów już jest w tak istotnym temacie. Ja oddałem głos na Rykoszyn.

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 6 lutego 2006, o 23:54

Ja byłem za Miedzianą Górą, ale z braku tej opcji oddałem głos na Rykoszyn.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 7 lutego 2006, o 08:42

głosuję na Rykoszyn. Proponuję, aby każdy oprócz głosu uzasadnił wybór. Moje uzasadnienie dość powszechne: bliżej CTK, bliżej S7, linia kolejowa. Poza tym Morawica to i tak bogata gmina, a gdyby powstało lotnisko w Rykoszynie, to skorzystałby na tym Piekoszów
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 7 lutego 2006, o 08:54

Oczywiście względy komunikacyjne i bliskość Targów to wielkie plusy tej lokalizacji.Dojazd z Obic na Targi w godzinach szczytu może zająć tyle czasu co sam lot np. z Frankfurtu czy Wiednia a VIPY w tych czasach niekoniecznie muszą mieć chęć na czasochłonne podróżę a tak szybki wyskok nawet z ciekawości i kolejny rekord frekfencji :D

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 16:10

W Morawicy postawić na rozwój budownictwa. Są świetne tereny, a sama Morawica jest dobrze zarządzana. Dać możliwosc rozwoju Piekoszowowi(? :)) i okolicom, tymbardziej, że są skomunikowane z miastem.
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
argos
Posty: 112
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:09
Lokalizacja: z Kielc

Post autor: argos » 8 lutego 2006, o 09:06

dalem glos na Rykoszyn.Powody sa oczywiste wiec nie bede sie powielal
Rappers I monkey flip em with the funky rhythm I be kickin, musician, inflictin composition...

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 8 lutego 2006, o 22:38

czy to prawda że brane są pod uwage 2 opcje - Piekoszów a tak naprawde Rykoszyn i Morawica a tak naprawde Obice? bo jeśli tak to te Obice są zdecydowanie za daleko od Kielc - to jest niezły kwałek za Morawicą :evil: Nie oddałem głosu jeszcze ale jestem raczej za Rykoszynem. Ta ankieta jest ciut niewłaściwa zamiast Morawica powinno byc Obice :idea: :!: (przynajmniej mnie sie tak obiło o uszy że w planach jest mowa o Obicach a nie Morawicy)

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 8 lutego 2006, o 22:43

tak w gre wchodza Obice z gm. Morawica, a nie sama Morawica :!:

Rykoszyn jest w gm. Piekoszow :)
cochi

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 8 lutego 2006, o 22:55

gdyby mowa była o morawicy to bym sie jeszcze zastanawiał czy morawica czy rykoszyn ale w takiej sytuacji kiedy mam do wyboru Obice i Rykoszyn - bez 2 zdań wybieram Rykoszyn
PS spojżałem na mape i aż mnie zatkało... szkoda że nie wpadli na pomysł zeby gdzieś pod ostrowcem nie wybudowac tego lotniska. Obice są stanowczo za daleko :!:

ODPOWIEDZ