Kolporter Development - Wspólnota Domaniówka

Moderatorzy: sueno, Sirek1

Piotrek
Posty: 43
Rejestracja: 24 lipca 2006, o 14:48
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Piotrek » 21 grudnia 2007, o 14:18

Ja też zaraz po nowym roku.
Piotrek

iza25
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2007, o 13:13
Kontakt:

Post autor: iza25 » 23 grudnia 2007, o 11:15

My chyba w lutym.
Czy wzięliście jakieś pakiety tv+net?????

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 23 grudnia 2007, o 16:49

iza25 pisze:My chyba w lutym.
Czy wzięliście jakieś pakiety tv+net?????
Ja mam obecnie neostradę i chyba w momencie przeprowadzki będę musiał ją wziąć ze sobą. Jesli chodzi o TV to nie wiem czy nie zdecyduję się na ten multipakiet TP, ale to będzie zależało jeszcze od tego kto wygra przetarg na transmisje polskiej ligi 8)
Łukasz

damzaw
Posty: 40
Rejestracja: 14 stycznia 2007, o 10:16

Post autor: damzaw » 25 grudnia 2007, o 11:49

Multipakiet to chyba dobre rozwiązanie, minusem tego jest to że telewizia jest tylko na jednym telewizorze, nie da sięrozbić tego na dwa pokoje. Ja zakładam cyfre+ z anteną na balkonie, a do drugiego pokoju biorę multipakiet.

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 25 grudnia 2007, o 21:17

damzaw pisze:Multipakiet to chyba dobre rozwiązanie, minusem tego jest to że telewizia jest tylko na jednym telewizorze, nie da sięrozbić tego na dwa pokoje. Ja zakładam cyfre+ z anteną na balkonie, a do drugiego pokoju biorę multipakiet.
Jakbym ja miał sie zdecydować na dwie oferty TV to wziąłbym Cyfrę i Polsat. Multipakiet dubluje ofertę programową Cyfry bo TP i Cyfra współpracują ze sobą... więc płacisz dwa razy za to samo.
Łukasz

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 24 stycznia 2008, o 23:01

lucas pisze:Kolporter korzysta z Kancelarii Notarialnej Elżbieta Giedyk, przy ul. Małej 14/6. Nie miałem dziś czasu, ale może ktoś będzie w centrum i podpyta ile weźmie od naszej przykładowej kwoty 200 tys zł i jakie ma zniżki dla takiej rzeszy mieszkań.
Ja wczoraj byłem już podpisać, od wartości ~155 kPLN zapłaciłem 1728.

Płatne naturalnie gotóweczką ;))
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

1RYSZARD
Posty: 16
Rejestracja: 12 lutego 2007, o 13:05

DOMANIÓWKA

Post autor: 1RYSZARD » 27 stycznia 2008, o 13:20

Ludzie!!!! czy Wam nie przeszkadza ten otaczający syf i brak normalnej drogi.Widziałem jak ludzie zakładali worki foliowe na buty do czego to podobne czy to Alternatywy 4 ??!! nie ma jak dojśc pieszo ani od jednej strony ani od drugiej bo wszędzie bagno.Nie dajmy sobą pomiatać bo im żal 1000 zł na wywrotkę kamienia żeby wysypać od ul.Masłowskiej.
Pisałem do szanownego Pana prezesa ale ona ma to głęboko w...., może tak razem coś zdziałamy.

Pozdrawiam

damzaw
Posty: 40
Rejestracja: 14 stycznia 2007, o 10:16

Post autor: damzaw » 31 stycznia 2008, o 14:37

Popieram w 100%, najlepiej że wspólnota z bloku poniżej nas oprotestowała, zanczy się drogę która ma prowadzić do naszych garaży i pozwolenie na budowę zostało wstrzymane.
To akty notarialne już są podpisywane??

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Re: DOMANIÓWKA

Post autor: ice » 31 stycznia 2008, o 16:55

1RYSZARD pisze:Ludzie!!!! czy Wam nie przeszkadza ten otaczający syf i brak normalnej drogi.Widziałem jak ludzie zakładali worki foliowe na buty do czego to podobne czy to Alternatywy 4 ??!! nie ma jak dojśc pieszo ani od jednej strony ani od drugiej bo wszędzie bagno.Nie dajmy sobą pomiatać bo im żal 1000 zł na wywrotkę kamienia żeby wysypać od ul.Masłowskiej.
Pisałem do szanownego Pana prezesa ale ona ma to głęboko w...., może tak razem coś zdziałamy.

Pozdrawiam
To fakt, ze obecnie jest tam straszny syf, ale wydaje mi sie, ze tak tego nie zostawia i powstanie normalna ulica.

1RYSZARD
Posty: 16
Rejestracja: 12 lutego 2007, o 13:05

SYF!

Post autor: 1RYSZARD » 31 stycznia 2008, o 21:39

Dzisiaj widziałem jak wywozili przyczepę campingową i odziwo sami robili syf poprzez jeżdżenie po trawnikach.Mam wrażenie ,że tam szybko porządku nie będzie. To co tam dzisiaj zobaczyłem to przechodzi ludzkie pojęcie.Trawniki zorane,kostka w opłakanym stanie wszędzie bagno,śmieci fruwają z kontenera po całym terenie, na klatkach jeden syf.Robole rzucają pety gdzie się da, ściany nadają się do malowania no i ten sławetny dojazd w bagnie to jeden horror.Zwracajcie uwagę pracownikom przecież to Wasze.Teren nie oświetlony,brak skrzynek, garaże nieczynne.Ludzie to za Wasze pieniądze.Proponuję piszcie do szanownego prezesa i interweniujcie, ja tak robię a następnie uruchomię środki masowego przekazu. Myślę ,że doczekamy normalnych czasów przy ul.Domaniówka 4.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 1 lutego 2008, o 21:13

Coś macie dziwnie na Domaniówce. Na Panoramie porządek, skrzynki zamontowane. dostałem nawet info że KD podpisał umowę z firmą sprzątającą klatki.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

iza25
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2007, o 13:13
Kontakt:

Post autor: iza25 » 11 lutego 2008, o 14:28

Co do porządku panującego na naszej posesji to absolutnie popieram powzięcie jakiś bardziej radykalnych środków. Nie rozumiem też jak winda mogła się zepsuć po jednym dniu...........

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 13 marca 2008, o 22:37

Dostaliście propozycję kosztów i zaproszenie na zebranie wspólnoty?
Pomijam ten kosztorys bo podyskutujemy sobie nad nim, ale obciążanie nas kosztami wynajmu sali w wieżowcu Kolportera to niezbyt miłe ze strony firmy, która o pół roku opóźniła oddanie bloku lokatorom...
Łukasz

iza25
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2007, o 13:13
Kontakt:

Post autor: iza25 » 15 marca 2008, o 11:10

lucas pisze:Dostaliście propozycję kosztów i zaproszenie na zebranie wspólnoty?
Pomijam ten kosztorys bo podyskutujemy sobie nad nim, ale obciążanie nas kosztami wynajmu sali w wieżowcu Kolportera to niezbyt miłe ze strony firmy, która o pół roku opóźniła oddanie bloku lokatorom...
a wycieraczki za 3000:O :shock:

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 15 marca 2008, o 22:37

To chyba jakieś wysadzane kamieniami szlachetnymi... :evil:
Jest kilka pozycji co najmniej dziwnych: właśnie wycieraczki za 3000 zł, 10 zł za osobę na miesiąc za wywóz śmieci (?). Przez ostatnie 6 lat mieszkałem we wspólnocie mieszkaniowej i obecnie w planie na 2008 rok na wywóz śmieci jest cena 4 zł za osobę miesięcznie. No i te 900 zł za wynajem sali... Zdzierstwo. W poprzedniej wspólnocie zebrania organizowaliśmy w holu garażowym, kto chciał schodził z krzesełkiem. Trzy zebrania w roku i tyle. Zarządca brał 500 zł za miesiąc (blok na 18 mieszkań i 18 garaży). Teraz nasz jest dwa razy większy bo 39 mieszkań, ale 1820 zł dla zarządcy to i tak chyba zbytnia rozrzutność. W dodatku rozdzielenie zarządcy części mieszkalnej od zarządcy części garażowej też dziwne. Blok to blok, całość.
Kotłownia. W poprzedniej wspólnocie 1830 zł na konserwację w 2008 roku, tutaj 4500 i to tylko od kwietnia do grudnia... No ale może się czepiam.
Łukasz

ODPOWIEDZ