Informacje o waznych spotkaniach

To, co mozemy zrobic.

Moderatorzy: sueno, Daniel, Cyniczny Optymista

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 20 marca 2009, o 21:47

Po jej ostatnim zachowaniu (czytaj rozmowa z prezydentem) jestem zdecydowanie przeciwny temu spotkaniu. Nie bede pisal o szczegolach, ale generalnie "bardzo jest nam zle, ciagle wszyscy w nas uderzaja, jestesmy tak bardzo pokrzywdzeniu " trwa, a wiadomo, kto stosuje tego typu merytoryke.

I teraz zalozmy, ze dochodzi do spotkania jest bardzo milo, jestesmy karmieni piekna wizja, a tymczasem spytam, kto domaga sie anulowania kary za stary tabor, oczywiscie wbrew prawu, narazajac przy tym urzednikow... i co? I zrobi sie niemilo.

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 20 marca 2009, o 22:02

To może zrób spis pytań i prześlij jej a ona na nie odpowie na spotkaniu? Żeby było uczciwie ;) Będzie wiedziała czy chce się spotkać.
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 20 marca 2009, o 22:10

Apeluję o kulturę dialogu podczas spotkania, wypowiadajmy się ze wzajemnym szacunkiem do siebie (tak na przyszłość).
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Cyniczny Optymista
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 838
Rejestracja: 28 lipca 2008, o 11:16
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Cyniczny Optymista » 21 marca 2009, o 12:00

Michale,
to ci moge obiecac.
Na Obiadach nigdy nie przekroczono - i nigdy nie zostanie przekroczona, granica miedzy trudnymi pytaniami, a czepianiem sie ;)
A ze to spotkanie budzi pewne hmmm, kontrowersje...
Przed Lubawskim i Gosiewskim tez sie niepokoilismy, a wyszlo calkiem niezle.

Pzdr
A.
Cynizm Optymizm i Ironia
Te trzy: z nich zas najwazniejszy jest dystans do samego siebie :)

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 23 kwietnia 2009, o 22:39

Witajcie Inkubatorowo!

Na wstępie przytoczę słowa jakie napisał kolega Grzesiek Świercz o społeczniku roku Krzysztofie Margolu z Nidzicy.

"Kraj nad Wisłą można zmieniać na lepsze. I niekoniecznie trzeba zajmować jedno z parlamentarnych, wygodnych siedzeń. Można to robić bez krawata, w rozchełstanej koszuli, a do tego wożąc gitarę w bagażniku, jak Krzysztof Margol z Nidzickiej Fundacji Rozwoju "Nida" - Społecznik Roku tygodnika "Newsweek""


Zapraszam was na spotkanie z Krzysztofem Margolem do Muzeum Zabawek i Zabawy 28 kwietnia o godzinie 13.00. Spotkanie potrwa do 18.00

Poprosiłem Krzyśka by opowiedział o początkach Nidzickiej Fundacji Rozwoju "Nida" o sposobach aktywizowania lokalnych społeczności i o niekonwencjonalnych sposobach pozyskiwania funduszy na działalność.

Mam nadzieję, że spotkanie będzie obfitowało w pytania z waszej strony,a jak znam "Obiadowiczów Czwartkowych" nie unikniemy ciekawej dyskusji:)

Teraz kilka spraw organizacyjnych. Ważnych!!!

Na spotkanie można przyjść wyłącznie z imiennym zaproszeniem. Musieliśmy tak zrobić bo sala Muzeum może pomieścić do 60 osób. Po zaproszenia można się zgłaszać do siedziby Centrum Wolontariatu na ulicę Sienkiewicza 76 do pokoju 44 na IV piętrze. Można dostać kilka zaproszeń trzeba jednak podać imię i nazwisko osób dla których pobieramy zaproszenie. Można też dokonać rezerwacji zaproszenia mailowo lub telefonicznie
Proszę Was również o rozkolportowanie tego maila do zaprzyjaźnionych organizacji i osób zainteresowanych spotkaniem. Ich również zapraszam po odbiór zaproszeń.

W załączniku tekst autorstwa Grzegorza Świercza.

--
Pozdrawiam
liczę na frekwencję

Maciej Koryciński,

Lucens
Posty: 148
Rejestracja: 10 stycznia 2007, o 15:30
Lokalizacja: os. Świętokrzyskie

Post autor: Lucens » 16 maja 2009, o 11:54

W poniedziałek 18.05.2009r. w Centrum Biznesu (EXBUD) o godz. 12:00 rozpocznie się konferencja/debata z udziałem samorządów uczniowskich kieleckich szkół ponadgimnazjalnych oraz (mam nadzieję) władz Miasta. Do udziału w debacie zaproszeni zostali: Prezydent i Wiceprezydenci, Radni, Dyrektorzy merytorycznych wydziałów UM (Edukacji, Kultury i Sporu oraz Biura Rady) oraz oczywiście uczniowie i opiekunowie samorządów szkolnych.
Konferencję organiuzuje Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci" przy współpracy z Lucjanem Pietrzczykiem - Świętokrzyskim Wicekuratorem Oświaty.
Zapraszam wszystkich chętnych.

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 17 maja 2009, o 14:43

A wcześniej o 10.00 wykład Leszka Balcerowicza o zmianach po socjalizmie w auli 117B Politechniki Świętokrzyskiej
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 1 czerwca 2009, o 06:37

Maciej Koryciński napisał:

2 czerwca organizujemy spotkanie pt. "Partnerstwo lokalne szansą na rozwój trzeciego sektora". Będziemy gościć Piotra Masłowskiego z Rybnika, który w warunkach miejskich z powodzeniem tworzy partnerstwa organizacji pozarządowych, samorządu i biznesu. Piotr wystąpi z przygotowanym przez siebie wykładem.

Udało nam się tez zaprosić na spotkanie Pana Michała Daranowskiego - pełnomocnika prezydenta Kielc ds organizacji pozarządowych. Będzie to dobra okazja do zaprezentowania naszych oczekiwań w stosunku do do samorządu.

Spotykamy sie 2 czerwca w Muzeum Zabawek i Zabawy o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 1 czerwca 2009, o 11:46

grrrr... mam zajęcia :x :evil:
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 3 czerwca 2009, o 23:32

Ważna informacja dla członków założycieli Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Narodowego!
Sąd zwrócił dokumentację do uzupełnienia. Konieczne jest szybkie zwołanie walnego zebrania - trzeba przegłosować poprawki. Bardzo ważne jest, żeby było quorum.
Zebranie odbędzie się 10 czerwca (środa) o godz. 17.30 w budynku UJK przy Leśnej (tam gdzie polonistyka i biblioteka). Proszę całą naszą grupkę o potwierdzenie, czy będziecie.

I druga informacja - prof. M. Meducka zaprasza Obiady Czwartkowe do udziału w benefisie pochodzącego z Kielc reżysera dokumentalisty Józefa Gębskiego. Benefis odbędzie się w najbliższy piątek 5 czerwca o 18.00 w pałacyku Zielińskiego.
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 5 czerwca 2009, o 12:23

Wygląda na to, że muszę zadzwonić do każdego z osobna...
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 5 czerwca 2009, o 13:07

Będe.

Żabcia
Posty: 98
Rejestracja: 30 września 2008, o 19:25

Post autor: Żabcia » 6 czerwca 2009, o 14:24

Ja bym chętnie przyszła, ale niestety nie ma mnie od środy w Kielcach :(

Mam nadzieję że kworum i tak się zbierze :)

pozdrawiam
Nemo est casu bonus

Cyniczny Optymista
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 838
Rejestracja: 28 lipca 2008, o 11:16
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Cyniczny Optymista » 8 czerwca 2009, o 21:18

Bede :)
Do zobaczenia :)

A.
Cynizm Optymizm i Ironia
Te trzy: z nich zas najwazniejszy jest dystans do samego siebie :)

Awatar użytkownika
Ja-ck
Posty: 377
Rejestracja: 24 sierpnia 2008, o 22:37
Lokalizacja: C-entrum K-ultury

Post autor: Ja-ck » 10 czerwca 2009, o 21:33

Kworum się zebrało (oczywiście obiadowicze to zdecydowana większość)
Przegłosowaliśmy poprawki do statutu i do 16 czerwca zostanie statut złożony do ponownego rozpatrzenia.
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

ODPOWIEDZ