Pytanie o wolność słowa

Wszystko o serwisie inwestycyjnym.

Moderator: Autor

Diabeł
Posty: 6
Rejestracja: 26 czerwca 2007, o 19:36
Lokalizacja: KIELCE

Pytanie o wolność słowa

Post autor: Diabeł » 12 lipca 2007, o 20:45

Czy ktoś potrafi mi wytłimaczyć dlaczego wycięto mój wpis? Znam regulamin i uważam iż nie użyłem nieprzyzwoitych stwierdzeń a same suche fakty zebrane od mych znajomych oraz od osób, które kupują mieszkania na rynku kieleckim...

Ponad to czy informowanie o praktykach, które co niektórzy deweloperzy wprowadzili na nasz rynek jest błędem? Czy próba szerzenia informacjii wśród zainteresowanych tematem jest czynem hańbiącym? I na sam koniec - prosiłbym bardzo o publiczną odpowiedź czemu ma w końcu służyć ta strona internetowa? W mym pierwotnym zamyśle - przynajmniej tak mi sie wydawało - miała pomagac potencjalnym klientom na uzyskanie informacjii odnośnie lokalnego rynku mieszkaniowego, nowych inwestycjach, budowach , opiniach klientów którzy już współpracują z deweloperami na temat tej wsółpracy a już na końcu - ma przestrzegać klientów przed ZŁYMI DEWELOPERAMI. Czyż więc popełniłem błąd zamieszczając dane dwóch deweloperów na czarnej liście aby przestrzec innych?
Jestem stąd i ... tak już zostanie

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 12 lipca 2007, o 21:57

Po prostu napisałeś coś co już było tu wałkowane od dawna i każdy już o tym doskonale wie...

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 12 lipca 2007, o 22:01

Nie bede Ci kolejny raz powtarzac, ze nie jest to miejsce na wyzwiska, ktorych uzyles oraz wyrzucanie wlasnych frustracji.

niunia12
Posty: 8
Rejestracja: 14 czerwca 2007, o 08:52
Lokalizacja: kielce

Re: Pytanie o wolność słowa

Post autor: niunia12 » 13 lipca 2007, o 09:51

[quote="Diabeł"]Czy ktoś potrafi mi wytłimaczyć dlaczego wycięto mój wpis? Znam regulamin i uważam iż nie użyłem nieprzyzwoitych stwierdzeń a same suche fakty zebrane od mych znajomych oraz od osób, które kupują mieszkania na rynku kieleckim...

quote]
założyłam temat ranking nieuczciwych developerów, też został skasowany, bo rzekomo te informacje znajdują się już w innych tematach,
wiadomo jest że temat jest ważny, i lepiej by wszyscy nieuczciwi byli wrzuceni do jednego, jednak adminowi się to nie spodobało i go usunął

Ciekawe kto za tym stoi, bo jaki ma w tym interes to możemy się tylko domyślać

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Informacja od moderatora

Post autor: Daniel » 13 lipca 2007, o 10:37

Pragnę nadmienić, że dział "Mieszkania - rynek pierwotny" nie jest odpowiednim miejscem dla tego wątku. Wolą autora serwisu i większości użytkowników jest zachowanie porządku na forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 13 lipca 2007, o 12:50

Nie dziwcie sie także autorowi, że nie chce być narażonym na kłopoty ze strony developerów. On jako autor serwisu odpowiada za wpisy na forum (niestety).
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

japtak
Posty: 8
Rejestracja: 21 czerwca 2007, o 18:40

Post autor: japtak » 13 lipca 2007, o 14:03

To jest oczywiste, że czuwanie moderatora powinno polegać na utrzymaniu odpowiedniego poziomu dyskusji ,z uwzględnieniem regulaminu (m.in. bez wulgaryzmów i wyzwisk).
Trudno jednak nazywać złodzieja inaczej. Myślę ,że Forum powinno służyć PRAWDZIE czyli m.in. rzetelnej informacji o tym , który developer jest oszustem i złodziejem a ktory jest uczciwym przedsiębiorcą i warto go polecać innym.
Przestrzeganie przed oszustami to jest oszczerstwo ani "wyrzucanie własnych frustracji". Nie dajmy się zwariować!!
Popieram temat pt. Ranking nieuczciwych deweloperów (niunia12).

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Re: Pytanie o wolność słowa

Post autor: Sirek1 » 13 lipca 2007, o 16:47

niunia12 pisze:założyłam temat ranking nieuczciwych developerów, też został skasowany, bo rzekomo te informacje znajdują się już w innych tematach, wiadomo jest że temat jest ważny, i lepiej by wszyscy nieuczciwi byli wrzuceni do jednego, jednak adminowi się to nie spodobało i go usunął Ciekawe kto za tym stoi, bo jaki ma w tym interes to możemy się tylko domyślać
Temat twój nie został skasowany tylko przesunięty do innego działu
:arrow: http://inwestycje.jupiter.superhost.pl/ ... php?t=1166
Trzeba przeglądać całe forim a nie jeden wątek, przed założeniem jakiegoś tematu dobrze jest też użyć funkcji Szukaj i sprawdzić czy dany temat już nie istnieje. Dla mnie ważny jest porządek na tym forum, przynajmniej próbuje się go na tym forum w jakiś sposób utrzymać, Zbędne tematy trafiają tez do działu Utylizacja gdzie można je poprawić lub zastanowić sie dlaczego tam trafiły

P.S.

Ten temat też powinien znajdować się w dziale Ogólne

Bartek
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007, o 21:50
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bartek » 13 lipca 2007, o 17:11

Czy to, że ktoś UWAżA że został oszukany przez developera, daje mu automatycznie prawo do nazywanie tegoż developera na forum oszustem, kłamcą i złodziejem?

Po czyjej stronie jest wina czyjegoś rozgoryczenia?

Jakimi kryteriami co niektórzy forumowicze chcieliby się kierować przy redagowaniu listy złych lub dobrych developerów?

Jak sprawdzić czy forumowicz mówi/pisze prawdę czy też myli się w swym osądzie?



Ot takie przemyślenia przy okazji czytania niektórych postów...

Pozdrawiam,
Bartek

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 13 lipca 2007, o 17:37

japtak pisze:Przestrzeganie przed oszustami to jest oszczerstwo ani "wyrzucanie własnych frustracji". Nie dajmy się zwariować!!
Popieram temat pt. Ranking nieuczciwych deweloperów (niunia12).
Moi Drodzy,
o tym, kto jest oszustem, zlodziejem zdecyduje sad, dlatego do momentu rozstrzygnięcia sprawy (a ta pewnie znajdzie swoj final w sadzie), prosilbym o ostroznosc w wypowiedziach. Mnie tak naprawde srednio interesuje czy firma X czy Y jest taka zla, ale nie dopuszcze do tego, zeby Forum bylo pelne takich komentarzy, takich hmmm nie na miejscu troche i nie na poziomie. Stad apel o utrzymanie odpowiedniego poziomu kultury.

Bartek
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007, o 21:50
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bartek » 13 lipca 2007, o 17:52

I bardzo słusznie

Pozdro,
Bartek

ODPOWIEDZ