Forum

Wszystko o serwisie inwestycyjnym.

Moderator: Autor

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: darek » 22 marca 2014, o 09:37

Właściwie to chciałem tylko rzec,że gadanie ,że jakiś jeden butik zastąpił drugi,albo jeden fastfood zamienił się w jakiś inny bar w Galerii Korona jest tzw.biciem piany.Galeria istnieje już jakiś czas i temat zamknięty.Naprawdę nic ciekawego w Kielcach nowego nie powstaje?Portal jest o inwestycjach ,a ciągłe rozprawianie i gadanie o sklepikach w GK to na prawdę przesada.
Ostatnio Portal Inwestycje Kieleckie bardzo obniżyły poziom,w porównaniu z tym co było kilka lat wcześniej.Pozdrawiam.

dannn...
Posty: 83
Rejestracja: 30 lipca 2013, o 20:38
Lokalizacja: Kraków/ Kielce

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: dannn... » 22 marca 2014, o 15:39

a moim zdaniem forum coraz bardziej zamiera ... za czym napisałem pierwszego posta chyba przez dwa lata śledziłem forum i teraz chyba nie ma nawet 30 % postów co jeszcze rok temu .. kolejną sprawą to o czym można teraz pisać jak nie są prowadzone żadne znaczące inwestycje ( o kolejnych blokach identycznych do pozostałych , czy o nowych kamienicach które może i by pasowały do małych miasteczek góra do Jędrzejowa a nie do 200 tysięcznego miasta)

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: darek » 22 marca 2014, o 17:57

To,że forum zamiera to fakt.Czasem na nowy wpis trzeba czekać kilka dni.Albo w Kielcach jest tak źle,albo bo prostu chłopcy podrośli i już przestało to/forum/bawić :)

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: darek » 22 marca 2014, o 17:59

Jednym słowem bardziej bicie piany niż jakieś znaczące inwestycje.

Awatar użytkownika
spidimarcin
Posty: 213
Rejestracja: 16 lipca 2013, o 14:27
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: spidimarcin » 23 marca 2014, o 13:04

Za to postów o autobusach jest zawsze multum :lol:

Awatar użytkownika
CubaSh
Posty: 54
Rejestracja: 4 marca 2012, o 15:45
Lokalizacja: CK

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: CubaSh » 23 marca 2014, o 19:06

" Autobus z nr xx widziany na Warszawskiej, numer krzywo, farba na tyle odłazi" :wink: tym żyją Kielce..ale to fakt cos niedobrego się dzieje z tym forum, nawet jak był ten drogowy boom w centrum to jakoś mało fotorelacji tylko artykuły przyklejane od czasu do czasu :roll:

A tak trochę bardziej na temat...to może by dać go już do "zrealizowanych" po prostu...?

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: Tomek » 23 marca 2014, o 21:28

Robi się niezły offtop, ale ja tylko powtórzę co pisałem kiedyś w innym temacie. Cała energia przeszła na fejsbóka, to tam pojawiają się nowe rzeczy, a nie na forum. Szkoda bo to forum na prawdę żyło... prawie dziesięć lat historii... A tu piosenka z dedykacją dla fejsbukofców http://www.youtube.com/watch?v=N9FRFIWtuzw Wracając do tematu to jest temat na forum "Nowe sklepy w Kielcach" i tam powinno się pisać o takich pierdołach, że jedne ciuchy zastąpiły inne.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: hey » 24 marca 2014, o 07:52

Po co wchodzić do wątku o zakończonej inwestycji, wiedząc że mogą się tam teraz pojawiać tylko informacje o zmianach wśród najemców? Żeby marudzić? Nie rozumiem. Przecież to jest inwestycja o charakterze handlowym a informacje o pojawiających się nowych sklepach lub zamknięciach obecnych to są dalsze losy zrealizowanej inwestycji. Dlatego jeśli wątek nie został zamknięty to o czym w tym wątku mamy pisać? Jeśli kogoś to nie obchodzi i stanowi dla niego problem to nie wchodzi do danego wątku.Proste.

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: boogie » 24 marca 2014, o 08:37

Gandalf pisze:Tyle, że Lublin to także naprawdę sporo studentów z m.in. Arabii Saudyjskiej studiujących na Uniwersytecie Medycznym, studentów z innych państw z UMCS, KULu czy Politechniki. Na własne oczy widziałem, że pieniędzy to oni raczej sobie nie żałują na ubrania itp. Tym bardziej, że po przeliczeniu cen, Polska jest dla nich raczej tanim państwem.
kontynuacja OFFTOPU
byłem w pracy na otwarciu Felicity od czwartku do niedzieli. Pierwszy raz w Lublinie, więc zaskoczyła mnie bardzo duża ilość przybyszów z bliskiego wschodu. Przez cały czas jak tam byłem, na galerii tabuny ludzi. Dojazd do galerii komunikacją miejska - gorzej niż tragedia. Galeria położone na obrzeżach, a tu brak żadnej darmowej linii, ledwie jedna linia (nr 7), która podjeżdża pod samo wejście do Felicity . Powrót z zakupów - jeszcze gorzej, za mało kursów jak na taką ilość pasażerów do rozwiezienia. Galeria bardzo duża powierzchniowo (sam parter póki co), przypominała mi naszego Reala czy E.Leclerc, tylko z większą ilością sklepów z ciuchami. Teraz doceniam dogodności naszych dwóch galerii - poziomowe parking, łatwojść dojazdu autobusem, no i przede wszystkim brak dzikich tłumów na co dzień ;)
koniec OFFTOPU

PS również nie uważam, żeby kontynuowanie tego wątku było czymś złym, nie ma się co spinać :wink:

Awatar użytkownika
spidimarcin
Posty: 213
Rejestracja: 16 lipca 2013, o 14:27
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: spidimarcin » 24 marca 2014, o 13:49

Tomek pisze:Robi się niezły offtop, ale ja tylko powtórzę co pisałem kiedyś w innym temacie. Cała energia przeszła na fejsbóka, to tam pojawiają się nowe rzeczy, a nie na forum. Szkoda bo to forum na prawdę żyło... prawie dziesięć lat historii...
Nie wszyscy mają fejsbuka :roll: Dla mnie to trochę dyskryminujące, że trzeba mieć to inwigilujące coś żeby być na bieżąco z niektórymi sprawami

Awatar użytkownika
ZappeR
Posty: 68
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 23:38
Lokalizacja: Kielce / Lublin

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: ZappeR » 25 marca 2014, o 00:26

Wszystko do czasu. Nowa polityka Facebooka, która ogranicza wyświetlanie informacji użytkownikom z fan page'y, jeżeli nie płacimy serwisowi kasy spowoduje, że firmy/portale/strony będą robić wszystko, aby jednak ludzie wchodzili bezpośrednio na ich własne strony. Już ostatnio na szkoleniach dla webmasterów uczą, aby nie pokładać całej mocy marketingowej na portale społecznościowe, bo to nie do nas należy dany portal i to nie według naszych zasad się na nim bawimy (czyt.: nie zarabiamy). Prawdziwą moc monetyzującą każdy projekt ma teraz liczba UU na własnej stronie i newslettery. Kwestia teraz, żeby zaproponować komuś na tyle atrakcyjną zawartość by chciał subskrybować ;).
https://www.mobilestage.in - aktualności, recenzje, relacje ze świata Android, Windows Phone, iOS i innych
https://www.media-machine.pl - tworzenie stron www

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: darek » 25 marca 2014, o 21:07

Może utworzyć coś a wzór Cafe forum,tam plotkować o bzdetach.Natomiast posty o inwestycjach zamieszczać na właściwych forach. P.s To forum rzeczywiście zdycha.

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: AR » 26 marca 2014, o 08:35

Zaśmiecacie.
Tutaj jest odpowiedni temat:
http://www.inwestycje.kielce.pl/forum/v ... ?f=3&t=192

:arrow: www :arrow: inwestycje.kielce.pl :arrow: Forum
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: Tomek » 26 marca 2014, o 18:19

Jak są śmieci to trzeba i sprzątać. W starej wersji forum nie można było przenosić pojedynczych postów do innych tematów, teraz nie powinno być już z tym problemu. Wystarczy tylko aby któryś z moderatorów wziął się za porządki. Swoją droga to pisanie w wątku nie na temat jest pewnym rodzajem desperackiego wołania o pomoc. Liczeniem na to, że administrator - założyciel i właściciel forum przedstawi tu swoją opinie, posprząta, napisze jak widzi przyszłość kieleckich inwestycji. Nie odbieraj tego Jurku źle, bo zawsze Cię podziwiałem i i szanuje Twoją działalność. Mam wrażenie, że osieracasz swoje dziecko jakim jest to forum. Stworzyłeś wokół siebie i forum wspaniałą społeczność, a teraz forum wymiera bo zamiast wspomagać i rozwijać je jesteś aktywny jedynie na FB (paradoksalnie pomagasz w rozwijaniu giganta FB i generowaniu mu zysków, zamiast swojej inicjatywy). Ja tam nie czytam, nie loguje się, czasami jedynie z ciekawości zaglądam z linka i widzę, że jest ruch. Ubolewam, że niektórzy forumowicze którzy mają ogromną wiedzę i wzbogacali forum też się tam przenieśli (np. RZ). Gdyby nie Sirek forum by już umarło do reszty. Szkoda, że FB zamiast stać się reklamą dla KI (chyba takie było pierwotne założenie), która mogłaby przyciągnąć tu nowe osoby "wyssał je". No cóż tu była jedynie lokalna społeczność miłośników i zapaleńców, tam międzynarodowy gigant portal społecznościowy... monopolista. Nie chcę płakać nad forum jako wymarłym, mam nadzieje że ten i podobne wpisy spowodują ożywienie (może nowy regulamin, zmiana moderatorów, doinstalowanie przydatnych funkcji forum, zachęcanie ludzi z FB do zaglądania tutaj itp.). Wiem, że FB stał się już nieodłącznym elementem internetu i od tego nie uciekniemy, ale widziałbym go jako właśnie reklamę jedynie, jako zajawkę dyskusji, której główna część toczyłaby się tutaj (tam odnośnik). Sam byłem głównie biernym forumowiczem, ale strona forum była dla mnie osoby mieszkającej poza Świętokrzyskim najważniejszym i praktycznie jedynym źródłem informacji o Kielcach... szkoda aby przepadła.

Awatar użytkownika
kamilkw
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1458
Rejestracja: 25 czerwca 2007, o 09:48
Lokalizacja: Morawica/Kielce

Re: Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Post autor: kamilkw » 26 marca 2014, o 18:45

Tak to jest jak tym co się dzieje w Kielcach, interesują się głównie ludzie mieszkający na stałe w Warszawie albo Krakowie...Na forum najzwyczajniej w świecie nie ma kto pisać nie mówiąc o fotorelacjach.
pletwa

ODPOWIEDZ