www.inwestycje.kielce.pl

Wszystko o serwisie inwestycyjnym.

Moderator: Autor

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 11 maja 2009, o 09:03

W tym miesiacu najprawdopodbniej nie bedzie aktualizacji z powodu zlego stanu mojego komputera...

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 11 maja 2009, o 21:24

Jak stacjonarka to mogiem naprawić :P Ostatnio zrobiłem ok 5 kompów znajomym :P Laptopami sie brzydzę :P
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 12 maja 2009, o 08:52

Laptopik i licze, ze za tydzien ozyje i nadal bedzie moim osobitym 8)

baux
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1203
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, o 19:21
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy Centrum a Kadzielnią...

Post autor: baux » 9 czerwca 2009, o 10:28

mijają 2 miesiące od ostatniej aktualizacji :!: :wink:

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 9 czerwca 2009, o 10:29

Mija tydzien odkad odzyskalem komputer i dane, aktualizacja dzisiaj w nocy :wink:

baux
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1203
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, o 19:21
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy Centrum a Kadzielnią...

Post autor: baux » 9 czerwca 2009, o 11:14

właśnie to chciałem przeczytać :D

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 stycznia 2010, o 14:05

Statystyki dla portalu Kieleckie Inwestycje za 2009 rok:

Ilosc wizyt: 412 768 (+17%)
Ilosc unikalnych gosci: 188 372 (+14%)

maciej
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 534
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, o 17:41
Lokalizacja: Kielce

Post autor: maciej » 2 marca 2010, o 22:58

To jakaś nowa kampania czy ja dopiero teraz zauważyłem? :) (nawet AdBlock Plus nie zablokował jej)
Obrazek

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 marca 2010, o 23:59

Tak sobie testuje skutecznosc roznych formatow reklamy :wink:
W przyszlosci jakas kampania na pewno ruszy. W pierwszej kolejnosci bannery pojawia sie na niektorych placach budowy, oczywiscie w formie realnej.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 lipca 2010, o 01:49


Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 maja 2011, o 21:00

W związku z przygotowaniami do przebudowy portalu czekam na sugestie, czego brakuje, co mozna ulepszyc itp. Wszystkie pomysly beda rozwazone, jesli mozna w miare szybko ;)

A co w planach:
- na pewno zostaje prosty i czytelny podzial inwestycji oraz forma prezentacji (zostanie nieco wzbogacona + zdjecia/wizualizacje w wyzszej rozdzielczosci, moze mapa lokalizacji?)
- niewielka zmiana formuly na stronie glownej - kierunek: codzienne informacje o nowosciach, np. nowa inwestycja, rozpoczecie budowy, zakonczenie budowy, dofinansowanie dla inwestycji itp., mniej wiecej cos w stylu prezentacji nowosci na fb
- wyszukiwarka
- baza firm braznowych
- ...? :)

Awatar użytkownika
ZappeR
Posty: 68
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 23:38
Lokalizacja: Kielce / Lublin

Post autor: ZappeR » 17 maja 2011, o 21:22

Może też mały dział związany z wydarzeniami kulturalnymi i inne sprawy związane z Kielcami, a które też porusza się tutaj na forum? Typu wydarzenia z patronatem KI czy też informacje o nowo otwartych miejscach w Kielcach? Oczywiście w formie małego działu, który byłby tylko dodatkiem.

Z technicznej perspektywy: dodanie kanału RSS, komentarze pod inwestycjami i może przy inwestycjach linki do tematu na forum. Nie wiem czy zmiany obejmują też forum, ale może też uaktualnienie silnika forum? To tylko luźne propozycje, które teraz mi się nasunęły.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 maja 2011, o 21:24

1) wydarzenia - tylko zwiazane z branza w ramach aktualnosci
2) komentarze pod inwestycjami - nie, trzeba moderowac, nie ma co powielac forum i fb
3) rss i fb do inwestycji tak

Forum rownolegle ze zmiana strony lub chwile po.

Zielony^
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, o 18:22
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Kontakt:

Post autor: Zielony^ » 17 maja 2011, o 22:33

Rozbudowana mapa inwestycji była by bardzo fajnym rozwiązaniem.
W mapach googla po "wbiciu pinezki" można z niej zrobić wizytówkę-chmurkę i trochę informacji do niej wsadzić. Np.:
- link do opisu na wortalu
- link do tematu na forum
- wykonawca, daty etc.
- nie wiem czy się tak da, ale żeby w tej chmurce przy pinezce wyświetlały się ostatnie np. 2 newsy dotyczące danej inwestycji (skoro jest plan tworzenia takich newsów)
Mapa powinna działać w dwa sposoby - jeden taki, że wchodząc w opis inwestycji możemy od razu sprawdzić jej lokalizację na mapie. Drugi natomiast pozwalałby na spojrzenie na mapę z wyświetlonymi wszystkimi inwestycjami. Po kliknięciu konkretnej "pinezki" pojawia się wspomniane info. Może któryś inny "mapo-dawca" daje szersze możliwości, tak żeby można było odróżnić inwestycje drogowe, mieszkaniowe, usługowe etc, tak samo jak trwające od zakończonych (różne kolory i znaczniki).

- codzienne wiadomości, skoro już mają powstawać, powinny być od razu przypisywane do konkretnych inwestycji (w stylu - wchodzę w budowę Filharmonii i poza opisem inwestycji etc., jest też wykaz wiadomości jej dotyczących).
- fajnie by też było jakby od razu na wierzchu było zdjęcie aktualnego stanu inwestycji (tak jak teraz są zdjęcia po prostu tam na końcu wrzucane, to żeby była na początku np. miniaturka ostatniego "poglądowego")

----
edit
Jeszcze jedno - mam nadzieję, że zmianie ulegnie baner ;). Nie żeby zły był, ale są inwestycje i ich zdjęcia którymi bardziej się można pochwalić niż te, które się znajdują na aktualnym.
Można by ogłosić konkurs na nowy. Chyba, że już wiadomo że zajmie się tym jakiś grafik

Trojanek
Posty: 223
Rejestracja: 31 lipca 2009, o 22:06
Lokalizacja: CK

Post autor: Trojanek » 17 maja 2011, o 23:45

Najwazniejsze to chyba newsy na głównej. Najlepiej duzo newsów. Tylko to wygeneruje ruch na stronie. A jest o czym krótko napisac, nawet z forum codziennie prawie coś wynika z czego można by zrobić newsa.
Bo na główną myślę, że ludzie zaglądają sporadycznie i jednorazowo jak czegoś szukają. A na forach się nie rejestrują w większości bo im się nie chce/nie lubią dyskutować/nie mają czasu. Także przy każdym newsie, a tak samo przy każdej inwestycji warto na koniec zalinkować "poczytaj co o inwestycji (temacie) piszą na forum". I już kazdy wejdzie z ciekawości.

ODPOWIEDZ