Milczący użytkownicy

Wszystko o serwisie inwestycyjnym.

Moderator: Autor

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 30 maja 2006, o 12:58

Nie wszystkie są kasowane :) kasuje te, ktore niewiele wnoszą. Były natomiast posty gosci, ktore byly calkiem ciekawe i je pozostawiłem. Forum nie jest na tyle popularne jeszcze, zeby ograniczac w ten sposob. Tak mysle :)

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 30 maja 2006, o 22:41

napis zmaile do tych osob, ktore maja po ,,0" postow z pytaniem czy sa zainterowane udzielaniem sie na forum czy nie. Jesli tak to ich zostaw na okre sprobny np. 2 m,iechy jak bedzies zwidzial z enapisali 5 postow na odczep się to pomyslimy, moz einni sie zmobilizuja. Mzoe zapomnieli o stronie lub zapomnieli adresu (a bywaly takie zdolne przypadki)
cochi

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Post autor: darek » 25 sierpnia 2006, o 21:41

Witam.Przyznam się,że rzadko piszę na forum inwestycji,ale zagladam tu codziennie i z zainteresowaniem je czytam.Ponieważ mieszkam w Lublinie,a do Kielc zaglądam ostatnio niezbyt często/praca zawodowa,a i czasu niewiele mam na odwiedziny/,ale jak już przyjeżdżam to chłonę miasto jak tylko mogę.Dlatego też uważam,że takich jak ja nie powinno się usuwać z tego tylko powodu,że od czasu do czasu piszą.Po prostu moja wiedza o Kielcach opiera się na Waszych informacjach i na doniesieniach prasowych.I pewnie takich jest więcej.Poza tym to co piszecie Wy,mieszkający na codzień w Kielcach jest cenniejszą informacją niż to co piszą gazety lub mówi Radio Kielce.Nie oznacza to jednak,że od czasu do czasu nie włączę się do dyskusji,lub nie zadam jakiegoś pytania.Pozdrawiam forumowiczów i tych zalogowanych jak i :oops: niezalogowanych.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 25 sierpnia 2006, o 21:54

Don' worry! Chodziło o takie przypadki co wpadna i tyle 8) ja tez czerpie stad informacje!

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 25 sierpnia 2006, o 22:16

Darek chodzilo tylko o zerowiczow..., a ty masz 69 postow... poza tym widac Cie.. wiec jak tu Jutrek wspomnial nie obawiaj sie
cochi

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 1 września 2006, o 08:46

Być może teraz jest dobry okres (kiedy zbiera sie podpisy w sprawie galerii i jest akcja mailowa w sprawie lotniska) aby napisać maila do "milczących". Grzecznie przypomnieć im o forum i opisać w dwoch zdaniach te 2 sprawy z prośbą o wsparcie. :idea:

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 1 września 2006, o 21:30

Popieram :!: Taka mała sugestia :)

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 6 stycznia 2007, o 14:02

nie wiem czy zauwazyliscie, ale zaczyna nam doskwierac tzw. ,,choroba pustych uzytkownikow" z dwoch ostanich stron listy ostanio zarestr userow wypowiadaja sie tylko Loan i lekomin. Moze wiec warto wywalic zerowiczow, oraz tych zliczba ponizej 10 postow np. jesli widac, ze nie wypowiadali sie od jakiegos czasu np. 3 miesiecy...

chyba nie zalezy nam na tym, aby nabijac liczbe zarestrowanych uzytkownikow?
cochi

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 stycznia 2007, o 17:42

Nie zalezy nam na nabijaniu liczby uzytkownikow, ale te osoby, o ktorych wspominasz czasem sie loguja na Forum i w zwiazku z tym nie widze potrzeby, by zostali usunieci :)

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 6 stycznia 2007, o 22:19

Do przeglądania forum nie trzeba się logować, a w ten sposób wątek PRYWATNE (Sfera dla zarejestrowanych!) stała się ogólnodostępna, a nie tylko dla tych najbardziej aktywnych, co mnie osobiście się nie podoba.
Obrazek

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 stycznia 2007, o 22:57

Mnie rowniez, ale te osoby bez zarejestrowania nie widza, ze taka strefa istnieje, wiec nie sadze, by robili to w tym celu. Ja jestem otwarty na dyskusje, jesli zdecydujemy sie na usuniecie to tak sie zrobi :)

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 6 stycznia 2007, o 23:07

Albo można po prostu dział Prywatne udostępnić dla osób, które mają np powyżej 50 postów
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 6 stycznia 2007, o 23:24

Moja sugestia, karencja sześciomiesięczna, i powiedzmy pierwszego każdego miesiąca kasowanie zerowych użytkowników. Jak ktoś nie napisze w przeciągu pół roku, to mała szansa że napisze raz jeszcze.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 stycznia 2007, o 23:32

b@rtek pisze:Albo można po prostu dział Prywatne udostępnić dla osób, które mają np powyżej 50 postów
Tez bym tak chcial :) Jest jakas opcja, ze zrobilem to forum jako prywatne, widzicie je?

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 6 stycznia 2007, o 23:34

Niestety nie :!:
Obrazek

ODPOWIEDZ