Odyssey ClubHotel Wellness&Spa*****

Działaj Maciej! :)

Moderatorzy: Autor, maciej

Spa:

10
12
32%
9
16
42%
8
6
16%
7
2
5%
6
2
5%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 38

maciej
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 534
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, o 17:41
Lokalizacja: Kielce

Odyssey ClubHotel Wellness&Spa*****

Post autor: maciej » 7 kwietnia 2011, o 10:20

Lokalizacja: Kielce/Masłów, Domaniówka

Inwestor: Piotr Syska - Alutechnika, Kielce

Projektant: Pracowania Team, Busko Zdrój

Wykonawca: Alutechnika, Kielce
Wykonawca: Condite, Kielce

Realizacja: VII 2009 - III 2011

Pięciogwiazdkowy hotel Odyssey powstał na zboczu góry Domaniówka na granicy Kielc i Masłowa. W obiekcie zaplanowano 38 pokoi oraz 4 apartamenty, trzy sale konferencyjne oraz część rekreacyjną. Na powierzchni 1400 m² powstało SPA&wellness, w skład którego wchodzą: basen, wanny SPA, zespół saun i łaźni, basen solankowy, centrum zabiegowe z kilkunastoma gabinetami. W górnej części obiektu znajduje się restauracja z trzystumetrowym tarasem z widokiem na Kielce i zawieszonym w powietrzu molem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fot. hotelodyssey.pl
Obrazek
Fot. hotelodyssey.pl

:arrow: http://inwestycje.jupiter.superhost.pl/ ... niowka.htm

maciej
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 534
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, o 17:41
Lokalizacja: Kielce

Post autor: maciej » 7 kwietnia 2011, o 10:53

8/10
+ świetne dopasowanie do wznoszącego się terenu,
+ dobra kolorystyka,
+ bardzo dobre materiały,
+ basen z widokiem na Kielce :)

baux
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1203
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, o 19:21
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy Centrum a Kadzielnią...

Post autor: baux » 7 kwietnia 2011, o 13:15

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

9, przede wszystkim za wnętrza

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 7 kwietnia 2011, o 18:50

8 za lokalizację i widok za basenu :)

Awatar użytkownika
Adasiek CK
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1141
Rejestracja: 4 stycznia 2008, o 03:03
Lokalizacja: Kielce <-> Warszawa

Post autor: Adasiek CK » 7 kwietnia 2011, o 19:20

9 za ten basen i świetną lokalizację
<klawy tekścik w tym miejscu>

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 7 kwietnia 2011, o 19:49

Bardzo sympatyczna obsługa , wiem bo byłem :) Orginalne uniformy recepcjonistów i recepcjonistek. Oby tylko kiedyś nie zamienili na zwykłe wizytowe.

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 27 października 2011, o 15:23

9/10 choć to nie dla kielczan:)

michau

Post autor: michau » 27 października 2011, o 16:10

zdziwił byś się

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 27 października 2011, o 16:54

nie rozumiem czym miałbym się zdziwić?

byłem i bardzo mi się podobało zarówno wellness jaki i restauracja na tarasie- bardzo dobre jedzenie natomiast cena 75zł za wejście na basen i 100zł za obiad czyli 200zł od osoby za popołudnie nie jest kwotą która przyciągnie tam tłumy kielczan może też nie o to chodzi. gdybyś poczytał branżową prasę to wiedziałbyś że Odyssey od początku był zagadką dla wielu specjalistów i swoistym testem czy coś takiego w Kielcach wypali

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 27 października 2011, o 21:55

Dopiero niedawno miałem okazję obejrzeć ten budynek na żywo. Z czystym sumieniem daję 10/10.
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Trojanek
Posty: 223
Rejestracja: 31 lipca 2009, o 22:06
Lokalizacja: CK

Post autor: Trojanek » 31 października 2011, o 19:13

Wilhelm pisze:nie rozumiem czym miałbym się zdziwić?

byłem i bardzo mi się podobało zarówno wellness jaki i restauracja na tarasie- bardzo dobre jedzenie natomiast cena 75zł za wejście na basen i 100zł za obiad czyli 200zł od osoby za popołudnie nie jest kwotą która przyciągnie tam tłumy kielczan może też nie o to chodzi. gdybyś poczytał branżową prasę to wiedziałbyś że Odyssey od początku był zagadką dla wielu specjalistów i swoistym testem czy coś takiego w Kielcach wypali
Trochę przesadzasz ;). To znaczy, wiadomo, że hotel i restauracja 5* musi miec ceny, żeby mieć standard, gdyby okoliczna ludność przychodziła na tanie obiady i basen, zapewne grupa docelowa, dla ktorej obiekt ma 5* już nie chciałaby tam przychodzić/przyjeżdżać, więc rzeczywiście napewno nie chodzi o przyciąganie tłumów, takie obiekty nie powstają dla tlumów, a w weekendy basen czasem trzeba zarezerwować, bo nie wejdziesz, nie wpuszczają "do bólu" tylko dbają o komfort tych, którzy już tam są, co jest bardzo na plus, przynajmniej dopóki nie trafisz tak, że sam nie możesz wejśc :D

Ale też wg. mnie wcale nie jest drogo :P. Piszesz "75 zł za wejście na basen" . Do 14 tej wejdziesz za 55 zł, bez względu na porę małe dziecko za darmo, a większe za chyba 35 zł i możesz siedzieć ile chcesz, na Krakowskiej płacisz 10 zł za 45 minut a dziecko 8.50zł . 3-4 godziny siedzenia i cena jest taka sama, tylko porownaj infrastrukturę Odysseya, gdzie masz oprócz basenu solankę, kilka saun, jacuzzi, leżaki na których możesz poleżeć , a przede wszystkim ciszę i spokój zamiast tłumu rozwrzeszczanych uczniów. Cena może i jest wysoka jak ktoś chce iśc na godzinę popływać tylko w basenie, wtedy rzeczywiście nie ma sensu.

I analogicznie z restauracją, nawet najdroższa zupa i najdroższe danie główne nie daje 100 zł, możesz ściągnąć menu z serwisu Echa Dnia i zobaczyć :). Dobry dwudaniowy obiad zjesz za 50 - 60 zł i nie wydaje mi się, żeby to bylo dużo, za obiad w tym standardzie raz na jakiś czas.

Generalnie słyszałem od ludzi którzy nigdy tam nie byli jakieś mega kosmiczne opowieści o cenach tam, ale to chyba u polaków normalne, że muszą przesadzać :)

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 1 listopada 2011, o 20:13

jak już pisałem to mnie się bardzo podoba napisałem że to nie dla kielczan:) w sensie że jest to oferta do konkretnego ''targetu'' (reklamy w stolicy których brak w Kielcach też o tym świadczą) ale nie o to chodzi żebym w jakikolwiek sposób narzekał czy krytykował po prostu obiekt jest generalnie dedykowany dla klientów z grubym portfelem i to nie dziwi ma być komfort itp jest super:)

Trojanek
Posty: 223
Rejestracja: 31 lipca 2009, o 22:06
Lokalizacja: CK

Post autor: Trojanek » 1 listopada 2011, o 21:05

Jasne , nie traktowałem tego jako krytykę, chciałem tylko zwrocić uwagę, że nie jest wcale tak drogo jak wygląda pozornie, bo jak idę ze swoimi trzylatką i ośmiolatkiem, to płacę tyle ile na Krakowskiej zapłaciłbym za 3 godziny, a siedzieć można ile się chce, no i warunki bez porównania. Szkoda tylko, że młoda po 3 godzinach i tak ma dosyć :D

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 1 listopada 2011, o 21:20

Wilhelm, reklamy w Kielcach są, ale inne niż w stolicy. To jest dość proste do wyjaśnienia, bo dla warszawiaków Odyssey to przede wszystkim hotel, a dla kielczan spa i restauracja.
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 2 listopada 2011, o 12:57

Trojanek pisze: Szkoda tylko, że młoda po 3 godzinach i tak ma dosyć :D
dzieci :lol:

ODPOWIEDZ