SKI w sprawie dróg wokół Galerii Korona

Działamy!

Moderatorzy: sueno, MeehoweCK, Masmix, CKfan, AR, Geodeta, grzebo, maciej, mp, michal_ck, RZ, Kot, Jarek, Oskar, Petras

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 września 2011, o 14:13

No wyjeb! 8) Gratulacje!
Jedna droba uwaga:

"tylko dlatego, że jakiś prywatny inwestor pokrył koszty projektowania"
lepiej brzmi:

"tylko dlatego, że prywatny inwestor pokrył koszty projektowania"

mp
Posty: 251
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 21:16
Lokalizacja: Kraków/Kielce, Ślichowice

Post autor: mp » 3 września 2011, o 15:05

jestem pod wielkim wrażeniem :)
Należy także zauważyć, że MZD z obawy przed jakimś potencjalnym protestem mieszkańców nie uwzględnia uwag zupełnie realnych mieszkańców miasta należących do Stowarzyszenia Kieleckie Inwestycje, którzy mają na tyle silne przekonania w tej kwestii, by zwracać się do MZD z wnioskami o ich wdrożenie. Wydaje się zatem, że twierdzenia o woli mieszkańców, która jakoby uniemożliwia MZD uprzywilejowanie pieszych są jedynie wymówką dla dla uznaniowego działania tej instytucji zgodnie z jej przyzwyczajeniami, a nie szacunkiem dla opinii obywateli.

grzebo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1434
Rejestracja: 12 stycznia 2009, o 14:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: grzebo » 3 września 2011, o 16:06

Ja już nie będę tego nanosił, bo wystarczy, że Prezes stowarzyszenia przed drukowaniem to poprawi. Ze względu na moje całonocne klepanie tego obawiam się, że gdzieniegdzie mogłem się pogubić w zdaniach wielokrotnie złożonych. Jeśli więc wykryjecie, że jakieś zdanie jest nieczytelne albo niepotrzebnie poplątane to też poprawcie. To, że ja wiem o co mi chodziło, jeszcze nie znaczy, że udało mi się to przekazać.

Kwestia techniczna co do składania: w nagłówku oryginału powinien być, tak jak jest, MZD. Natomiast na tej kopii, która musi pójść do wiadomości Rady Miasta można odręcznie przekreślić nagłówek i napisać niżej "dw: Rada Miasta Kielce" (tak to robią urzędnicy) albo wydrukować drugi egzemplarz z innym nagłówkiem. Bo bez tego to pismo w dwóch kopiach trafi do MZD.

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 3 września 2011, o 18:18

Szacunek za to pismo.
Jeśli zaś chodzi o zawarte w nim złośliwości, to moja intuicja mówi mi tylko, że może dobrze byłoby zrezygnować z nawiasu sugerującego rozpoznawanie kulturalnych rowerzystów po krawacie :wink:
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 5 września 2011, o 19:24

Mam potwierdzenie od jednego z radnych, ze nie otrzymali skargi.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 11 września 2011, o 18:02

Zdazylem zlozyc pismo do UM, ale trzeba jeszcze dostarczyc je do MZD. Czy ktos moglby to zrobic? Pismo (z kopia do potwierdzenie przyjecia pisma dla SKI) jest w Choco Obsession.

grzebo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1434
Rejestracja: 12 stycznia 2009, o 14:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: grzebo » 17 października 2011, o 22:17

Czy ktoś z Was ma może aktualne DŚU dotyczące Galerii Korona? Bo może w nim są jakieś nowe ciekawe rzeczy...

Tu jest ostatnie info o zmianach.

ODPOWIEDZ